Przewoźnik Artur Master, Polska - Niemcy

Województwo lubelskie to tereny, na których rozciągają się malownicze pola rzepaku, łąki i torfowiska. Przyjeżdżając tutaj można odpocząć na łonie natury i zwiedzić kilka naprawdę wyjątkowych miejsc. Lublin zachwyca wieloma atrakcjami. Ponadto działa tutaj firma, która umożliwia przejazdy za granicę. Jeśli potrzebujesz skorzystać z zorganizowanego wyjazdu, skontaktuj się z firmą Artur Master. Jest to sprawdzony przewoźnik na północ Niemiec. Każdy wyjazd służbowy czy rodzinny może przebiegać w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zaufaj doświadczeniu i pasji do podróżowania, która towarzyszy właścicielowi firmy od lat.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Busy z Polski do Niemiec, sprawdź ofertę w Lubelskie

Jeśli potrzebujesz zarezerwować bilet na wyjazd do północnych Niemiec, możesz to zrobić w łatwy sposób. Wystarczy skontaktować się z panem Arturem, doświadczonym kierowcą, który zadba o rezerwację i bilet. Nowoczesne busy są 9 osobowe, każdy pasażer może usiąść na pojedynczym, wygodnym fotelu, aby podróż przebiegała komfortowo. Zapewniamy także klimatyzację i możliwość ładowania telefonu. Nasi kierowcy kierują się życzliwą atmosferę i udzielą wszelkiej pomocy podczas podróży. W trakcie jazdy przewidziana jest odpowiednia ilość przerw. Za bilet można zapłacić u przewoźnika przed wyjazdem, tylko gotówką. Chcąc, aby każdy pasażer mógł spędzić ten czas bezpiecznie i w spokoju, ważne jest by szanować się wzajemnie i pomyśleć o innych podróżujących. Uprzejmość i uśmiech są mile widziany na pokładzie busa.

Zaufaj doświadczonemu kierowcy

Wybierając się w podróż busem do Niemiec musimy pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie. Pan Artur to doświadczony człowiek za kierownicą i organizator wyjazdów zagranicznych. Plan trasy jest tworzony w sposób optymalny, żeby przebiegał bez niepotrzebnych opóźnień. Usługa door to door, to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zakłada, że każdy podróżujący będzie mógł pojechać na północ Niemiec spod wskazanego adresu. Pan Artur w najbardziej korzystny sposób zaprojektuje trasę, w której zbierze uczestników wyjazdu z wyznaczonych miejsc. Zachęcamy by zadzwonić i zarezerwować bilet już dzisiaj. Można skorzystać z oferty dla osoby indywidualnej i dla grupy zorganizowanej. Przy przewozie grup firma Artur Master przewiduje odpowiednie rabatowanie kosztów przejazdu.