Firma Artur Master w podkarpackie i okolicach

Województwo podkarpackie to południowo - wschodnia część Polski ze stolicą w Rzeszowie. Miasto posiada strategiczny punkt jakim jest port lotniczy Rzeszów-Jasionka, a także centrum logistyczne NATO. To obszar rozwijający się gospodarczo i przemysłowo. Na terenie podkarpacia możesz skorzystać z oferty firmy Artur Master. Jest to firma przewozowa. Zajmuje się transportem osób i paczek na terenie kraju i za granicą.

Potrzebujesz zorganizowanej podróży busem do Niemiec? Warto sprawdzić naszą ofertę. Pojazdy są w pełni nowocześnie wyposażone. Posiadają ergonomiczne fotele z zagłówkami, klimatyzację, gniazdka USB. Utrzymujemy preferowany przez Państwa standard i czystość. Nasi klienci mogą zabrać dwa bagaże o wadze około 30 kg. 

Przewóz osób z Polski do Niemiec

Zajmujemy się całym procesem logistycznym. Planujemy najbardziej optymalną trasę z podkarpacia do wyznaczonego przez naszych klientów celu. Maksymalnie skracamy czas przejazdu realizując wcześniej obliczoną i przemyślaną trasę. Dbamy o to, żeby nie generować dodatkowych postoi, nie zabieramy paczek podczas przewozu osób. Kierowca to doświadczony przewoźnik, wielokrotnie radził sobie z sytuacją na międzynarodowych drogach. Organizujemy powroty z Niemiec do Polski. Wiemy, że branża transportowa, zwłaszcza dotycząca przemieszczania i komunikacji ludzi, to ogromna odpowiedzialność, dlatego oferujemy sprawdzone rozwiązania. Dbamy o każdy szczegół i potrzebne uprawnienia dla kierowców i pojazdów.

Codziennie do Niemiec, skorzystaj z oferty sprawdzonego przewoźnika

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli planujecie Państwo wyjazd turystyczny, zawodowy, biznesowy, zarobkowy, rodzinny, to jesteśmy do dyspozycji. Nasza firma ArturMaster odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych i grupowych. Odjazd i przyjazd jest realizowany z uzgodnionego z kierowcą miejsca, tym samym realizujemy usługę z adresu pod adres tzw. “door to door”. Jesteśmy świadomi, że to wielkie ułatwienie ze względu na bagaż, czy inne logistyczne potrzeby klientów. Można łatwo określić czas podróży i dostosować go do swoich zobowiązań. W razie wątpliwości prosimy dzwonić pod podany na stronie głównej numer telefonu +48 791 693 086. Na stronie głównej można także znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.