Transport osób do Niemiec, sprawdź ofertę firmy Artur Master

Województwo opolskie jest najmniejszym województwem na terenie Polski. Jego najbardziej znana atrakcja turystyczna to Pałac w Mosznej oraz sanktuarium na Górze Św. Anny. Działają tutaj również przedsiębiorstwa oraz firmy z branży transportowej. Jedną z nich jest firma Artur Master. To właśnie my jesteśmy przewoźnikiem osób z Polski do Niemiec. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kierujemy się dobrem i komfortem podróżujących. Profesjonalni kierowcy z długim stażem, dbają o naprawdę każdy szczegół. Z chęcią udzielimy potrzebnych wskazówek i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Planujemy najbardziej korzystne trasy o odpowiednim czasie i postojach. Wszystko jest dopięte tak, aby podróż przebiegała spokojnie.

Wynajem busa. Czy się opłaca?

Samochód dostawczy lub do transportu osób jest bardzo przydatny. Zwłaszcza podczas przeprowadzki, remontu czy  wyjazdu na wakacje. Opole i okolice to miejsce gdzie można wynająć busa w firmie Artur Master. Wypożyczenie busa jest możliwe tylko na terenie naszego kraju. Opłata za dobę wynosi 200 zł. Gwarantujemy nowoczesne i komfortowe wyposażenie pojazdu i miejsce dla 9 osób na pojedynczych fotelach. Jeśli w Państwa planach są duże rodzinne wakacje, to warto zainwestować w wynajem busa. Można pojechać razem, a dzięki temu zaoszczędzić na kosztach paliwa. Takie rozwiązania wykorzystywane są również na wyjazdy szkolne, pielgrzymki czy jednodniowe wycieczki. 

Busy z Polski do Niemiec - opolskie

W województwie opolskim jest coraz większe zainteresowanie transportem osób lub przewozem paczek kurierskich. Wystarczy zatelefonować lub napisać maila. Ustalimy szczegóły wyjazdu. Dla grup zorganizowanych od czterech osób przewidujemy zniżki za przejazd. Prosimy, aby już wcześniej, podczas planowania wyjazdu sprawdzić ważność swojego dowodu osobistego bądź paszportu. Podczas podróży warto mieć przygotowane posiłki oraz nie zapomnieć zabrać leków, które są niezbędne dla Państwa funkcjonowania. Przypominamy także, że bilet jest opłacany gotówką u kierowcy. W czasie podróży dbamy, by panowała życzliwa atmosfera.