Województwa i regiony Polski objęte obsługą
Przemyśl Radymno
Jarosław Rzeszów
Stalowa Wola Mielec
Tarnobrzeg Krosno
Kielce Ostrowiec Świętokrzyski
Satrachowice Skarżysko Kamienna
Sandomierz Jędrzejów
Staszów Kraków
Tanów Nowy Sącz
Dębica Brzesko
Katowice Częstochowa
Sosnowiec Gliwice
Bielsko Biała Zabrze
Bytom Tychy
Lublin Puławy
Biłgoraj Kraśnik
Opole Lubelskie Bychawa
Urzędów Wrocław
Legnica Lubań
Chojnów
Obsługiwane regiony w Niemczech
Hamburg Stade
Hanower Lubeka
Wismar Rostock
Wittstock/Dosse Schwerin
Brema Oldenburg
Osnabrück Bielefeld
Münster Paderborn
Dortmund Essen
Kolonia Bonn
Frankfurt nad Menem Mannheim
Haidelberg Karlrule
Stuttgart Wurzburg
Norymberga Kassel
Lipsk Magdeburg
Drezno Dusseldorf

Transport międzynarodowy - wyjazdy do Niemiec

Jeśli planujesz wyjazd do Niemiec to warto skorzystać z oferty firmy Artur Master. Jest to doświadczony przewoźnik z wieloletnim stażem i rozeznaniem w branży transportowej. Doskonale zna potrzeby podróżujących. Przejazd odbywa się nowoczesnym i wygodnym 9 osobowym busem marki Renault. Posiada ergonomiczne i wygodne fotele z zagłówkami oraz klimatyzację i gniazdka USB. Każdy pasażer może usiąść na pojedynczym fotelu, by mógł w komfortowych warunkach spędzić długą podróż. Nieustannie rozwijamy się dla naszych klientów, zważając na ich potrzeby. Dbamy, aby atmosfera w trakcie jazdy była życzliwa, a usługi transportowe na wysokim poziomie. Nasi kierowcy są uprzejmi i pomocni. Można zapytać o sprawy, które budzą wątpliwości lub poprosić o dodatkową chwilę przerwy i postoju. Przewóz międzynarodowy to często wyjazd w celach zarobkowych czy rodzinnych, warto zaufać sprawdzonej firmie i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wielu klientów rekomenduje wyjazdy międzynarodowe z firmą Artur Master.

Oferta z adresu pod adres dla naszych klientów

Realizujemy usługę door to door, co oznacza, że po zgłoszeniu chęci wyjazdu do Niemiec naszym busem, możliwe jest ustalenie adresu spod, którego zabierzemy podróżującego. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatelefonować wcześniej, zarezerwować miejsce i bilet oraz ustalić szczegóły. Płatność odbywa się u kierowcy w dniu wyjazdu. Konkretny cel podróży jest także do uzgodnienia. Chcemy, aby każdy kto wybiera podróż naszym busem dotarł tam, gdzie potrzebuje. To sprawia, że można poczuć się bezpiecznie i nie mieć obaw co do komunikacji i przemieszczania się  na miejscu. Zawieziemy pod wskazany adres i pomożemy w razie pytań. Warto też zwrócić uwagę, że nasi kierowcy posiadają staż i ogromną ilość godzin za kierownicą na międzynarodowych drogach. Planowanie trasy jest jak najbardziej optymalne. Chcemy, żeby niepotrzebnie jej nie przedłużać, ale zachować płynność i komfort wybierając szybkie drogi międzynarodowe.

Wyjazd do Niemiec do pracy nie musi kojarzyć się ze stresem, ale z naprawdę spokojną podróżą ze sprawdzonym przewoźnikiem.

Wyjazd za granicę, o czym należy pamiętać?

Pamiętajmy, że wyjazd do Niemiec to podróż za granicę. Niezbędny jest zatem dowód osobisty bądź paszport. Dokument musi być ważny. Radzimy, aby wcześniej sprawdzić termin ważności i w razie jego wygaśnięcia wyrobić aktualny dowód bądź paszport. Musi to być dokument ze zdjęciem. Mimo tego, że jest to oczywiste, zdarza się jednak, że termin ważności lub samo zabranie dokumentu jest  pominięte w trakcie przygotowania do wyjazdu. Dlatego szczególnie zwracamy na to uwagę. Prosimy, aby zabrać maksymalnie dwa bagaże po około 30 kilogramów. Chcemy, by każdy nasz podróżny czuł się komfortowo i dojechał do celu w życzliwej atmosferze. Nasze podejście do klienta zawsze jest indywidualne, dbamy o każdy szczegół odnośnie komunikacji kierowca - podróżujący. Zwracamy wyjątkową uwagę na czystość w busie. Wiemy, że zadowolony pasażer chce z nami wracać do Polski, a nawet rezerwuje bilet na wiele kolejnych podróży do Niemiec. Dla takich osób przewidujemy rabaty, podobnie jak dla grup zorganizowanych.