Busy Końskie - Niemcy - rozkład jazdy

Busy z Końskich do Niemiec wyjeżdżają w każde wtorki i piątki w godzinach porannych, a przyjazd (Niemcy – Końskie) odbywa się zawsze w środy i soboty. Nie musisz martwić się o dodatkowy dojazd do Twojej docelowej miejscowości. Każda nasza podróż to podróż na zasadach door to door, tzn. że odbierzemy Cię spod wskazanego adresu i dowieziemy pod wskazany adres (to samo tyczy się paczek na trasie Końskie Polska – Niemcy).

Niemcy - Końskie - Busy

Busy powiat Konecki

Możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca, obejmujemy cały powiat Konecki. Trasa naszych przejazdów jest dostosowywana indywidualnie do potrzeb pasażerów. Podróż odbywa się bez przesiadek, ale traktujemy naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, jeżeli więc będziesz potrzebował zrobić przystanek, to nie będzie to problem.

Ile kosztuje przewóz osób busem Końskie-Niemcy?

Cena biletu Końskie-Niemcy oraz Niemcy-Końskie ustalana jest indywidualnie, gdyż zależy od miejsca odbioru pasażera i adresu docelowego. Oznacza to, że bierzemy pod uwagę realne koszty Twojej podróży, zatem nie dopłacasz nic za innych pasażerów. Zadzwoń już dzisiaj i zarezerwuj bilet. Nr tel. znajdziesz w zakładce kontakt.