Województwo świętokrzyskie to obszar obejmujący między innymi Kielce, Busko Zdrój Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Starachowice, Opatów, Końskie, Skarżysko Kamienna, Jędrzejów. To właśnie w tym regionie znajdują się Góry Świętokrzyskie, które są chętnie odwiedzane przez turystów. Większość tych miast zlokalizowana jest na terenie działającego kiedyś Staropolskiego Okręgu Przemysłowego. W granicach województwa swoje usługi oferuje firma ArturMaster. Jest to działalność z wieloletnim doświadczeniem o charakterze tranzytowym i przewozowym. Zajmujemy się transportem międzynarodowym osób i przewozem paczek. Posiadamy nowoczesne busy, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb naszych podróżujących. Pojazdy wyposażone są w  klimatyzację. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwa bagaże o wadze około 30 kg. Na pokładzie znajdują się ergonomiczne, pojedyncze fotele rozstawione w dopasowanej i komfortowej dla podróżującego odległości. Plan trasy jest odpowiednio przemyślany i zaprojektowany, tak by nie generować opóźnieniem. Realizujemy usługę door to door. To znaczy, że nasz przewóz jest wykonywany od miejsca wskazanego na wyjazd po ostateczny i uzgodniony wcześniej cel podróży w Niemczech. Nasza firma to przede wszystkim profesjonalni kierowcy z ogromnym doświadczeniem na międzynarodowych drogach. Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa potrzeb podczas transportu na długie dystanse. Gwarantujemy busy do Niemiec.

Skorzystaj z oferty firmy ArturMaster z adresu pod adres

Busy do Niemiec z adresu pod adres to nic innego jak wspomniana już usługa door to door (od drzwi do drzwi). Najczęściej realizowana w branży kurierskiej, gdzie paczki odbierane i dostarczane są pod wskazany adres. Również firma Artur Master zakłada takie rozwiązania podczas wykonywania zlecenia dla klientów grupowych oraz indywidualnych. Nasze busy na trasie Niemcy - Polska kursują codziennie. Można rezerwować terminy telefonicznie. Numer telefonu podany jest na stronie głównej w zakładce oferta. Przewozimy także paczki, których koszt jest zależny od ich wielkości. Zapewniamy ochronę towarów podczas podróży, a szczególnie rzeczy narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenia dla przewożonego ładunku.   

Wynajem busa na terenie kraju

Firma ArturMaster prowadzi także wynajem busów na terenie województwa świętokrzyskiego. Posiadamy nowoczesne pojazdy takie jak Renault Master. Taki bus to wielofunkcyjny furgon, przeznaczony do transportu osób i towarów. Dostosowany jest do wielu branż i tym samym spełnia różne potrzeby kurierskie. Są to samochody dostawcze i transportowe. Świetnie sprawdzają się na międzynarodowych trasach na terenie Unii Europejskiej i nie tylko. Aby sprawdzić możliwe terminy prosimy o kontakt telefoniczny.