Busy z Polski do Niemiec - województwo małopolskie

Kraków to stolica województwa małopolskiego. To jedno z najbardziej znanych miast w Polsce i w Europie. Przyciąga swoim urokiem, historią i zabudową. Dla wszystkich, którzy na terenie małopolski chcą wyjechać zarobkowo lub w celach turystycznych, swoją działalność oferuje, doświadczony przewoźnik, który z pasją realizuje podróże busem do Niemiec.

Firma Artur Master dba o profesjonalizm całej załogi pracowniczej oraz indywidualne podejście do każdego przewozu. Zapewnia to kompleksową zorganizowaną podróż oraz terminowość. Poza stałymi i regularnymi trasami wykonujemy  sporą ilość dodatkowych kursów. Korzystamy z nowoczesnych busów, wyposażonych w wygodne fotele z zagłówkami, klimatyzację oraz gniazda USB. Przy wciąż trwającym deficycie zawodowych kierowców i wykwalifikowanej kadry nasza firma może pochwalić się doświadczonymi kierowcami.

Transport międzynarodowy do Niemiec

Oprócz transportu do Niemiec, oferujemy także wynajem busów na terenie Polski. Nasze trasy planowane są metodą z adresu pod adres, czyli wybieramy najkrótszą i najbardziej optymalną drogę dla naszych pasażerów z małopolski poprzez usługę door to door. Aby zarezerwować termin prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 791 693 086. Dzięki temu mogą Państwo zabukować miejsce i transport indywidualny bądź dla grupy zorganizowanej. Płatność będzie realizowana przed wyjazdem u kierowcy.

Dbamy o wszystkie uprawnienia, certyfikację i kontrolę techniczną pojazdów. Czuwamy nad całym procesem logistycznym. Firma Artur Master to doświadczeni kierowcy. Pozwala nam to, troszczyć się o stałych klientów poprzez zniżki na kolejne przejazdy, a także poprzez komfort jazdy i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Ile jedzie się z Polski do Niemiec?

Nasze trasy planowane są rzetelnie i przez doświadczonego kierowcę. Czas podróży jest dokładnie regulowany i kontrolowany. Wybierane są trasy w linii prostej i poprzez drogi najbardziej komfortowe i ekspresowe. Ponieważ przejazd jest nieco dłuższy niż zazwyczaj, warto pomyśleć o dobrej książce oraz posiłkach. Podczas rozpoczęcia jazdy nasi kierowcy pomogą i poinstruują jeśli będą jakieś pytania, a w razie trudności z zapakowaniem bagażu są do Państwa dyspozycji. W sytuacji potrzeby zatrzymania, kierowca jest zobowiązany zrobić chwilę przerwy.