Międzynarodowy transport. Skorzystaj z usług firmy Artur Master

Województwo śląskie to region bogaty etnicznie i kulturowo. Jest drugim co do wielkości województwem w Polsce. Graniczy z Czechami i Słowacją. Katowice to największe miasto na Górnym Śląsku. Firma Artur Master na terenie województwa śląskiego oferuje międzynarodowy transport osób i przewóz paczek. Posiadamy nowoczesne pojazdy marki Renault. Dbamy, aby nasi podróżujący zawsze bezpiecznie dotarli do celu. Nasi kierowcy posiadają wszelkie kwalifikacje i uprawnienia. Trasa zaplanowana jest optymalnie dla klientów, przebiega bez zbędnych opóźnień i zawsze poprzez najlepsze, międzynarodowe drogi. Podczas przewozu osób, nie są zabierane paczki. Nie chcemy przedłużać relatywnie długiej podróży. Busy mają wygodne wyposażenie, klimatyzację oraz gniazdka USB. Warto zabrać ze sobą dobrą książkę i pozytywne nastawienie.

Busy do Niemiec, zarezerwuj codzienne wyjazdy

Elastyczna oferta firmy Artur Master jest dostosowana do potrzeb każdego klienta. Dbamy o wszystkie szczegóły, w razie jakichkolwiek wątpliwości warto zadzwonić i dopytać niezbędne informacje, czy zarezerwować termin wyjazdu. Doświadczeni kierowcy poinstruują jeśli zajdzie taka potrzeba. Istnieje możliwość  krótkiej przerwy na życzenie pasażera. Prosimy sprawdzić ważność dowodu osobistego lub paszportu.

Wyjazdy z Polski są zazwyczaj we wtorki i piątki, a przyjazdy w środę i sobotę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Obsługujemy grupy zorganizowane, jesteśmy otwarci, aby dostosować wyjazd do planów podróżujących. 

busy do niemiec, wyjazdy codziennie, busy do niemiec świętokrzyskie, przewóz osób Niemcy Polska, od drzwi do drzwi

Przewóz osób Niemcy-Polska, od drzwi do drzwi

Realizujemy usługę door to door, to znaczy, że wyjazd odbywa się z uzgodnionego wcześniej miejsca, by zawieść podróżujących pod wskazany przez nich ostateczny adres w północnych Niemczech. To najbardziej ekonomiczny i praktyczny system przewozowy. Firma Artur Master oferuje także wynajem busów na terenie Polski oraz międzynarodowy przewóz paczek. Kierowca ustala wszystkie szczegóły dotyczące wysyłki i odbioru towaru. Prosimy o kontakt telefoniczny. Priorytetem jest dla nas monitorowanie obsługiwanych transportów. Znamy branżę przewozową od lat, zaobserwowaliśmy potrzeby naszych klientów i wszelkie udogodnienia systematycznie wprowadzamy podczas realizacji transportu na terenie województwa śląskiego oraz Niemiec.